Speelschema


Hieronder staat het speelschema voor de dagen. Bij het toewijzen van de borden wordt rekening gehouden met de speelruimte. Onderstaande matches zegt dus niets over aan welk bord wordt gespeeld.




Ronde 1 - 06-04-2011 om 12:00 uur
Roel Boomstra-Michiel Kroesbergen
Martin Dolfing-Kees Thijssen
Ron Heusdens-Edwin Twiest
Jasper Lemmen-Richard Mooser
Martijn Rentmeester-Pim Meurs
Frerik Andriessen-Alexander Baljakin

Ronde 2 - 07-04-2011 om 12:00 uur
Roel Boomstra-Martin Dolfing
Pim Meurs-Frerik Andriessen
Richard Mooser-Martijn Rentmeester
Edwin Twiest-Jasper Lemmen
Kees Thijssen-Ron Heusdens
Michiel Kroesbergen-Alexander Baljakin

Ronde 3 - 08-04-2011 om 12:00 uur
Martin Dolfing-Michiel Kroesbergen
Ron Heusdens-Roel Boomstra
Jasper Lemmen-Kees Thijssen
Martijn Rentmeester-Edwin Twiest
Frerik Andriessen-Richard Mooser
Alexander Baljakin-Pim Meurs

Ronde 4 - 09-04-2011 om 09:00 uur
Roel Boomstra-Jasper Lemmen
Martin Dolfing-Ron Heusdens
Richard Mooser-Alexander Baljakin
Edwin Twiest-Frerik Andriessen
Kees Thijssen-Martijn Rentmeester
Michiel Kroesbergen-Pim Meurs

Ronde 5 - 09-04-2011 om 16:00 uur
Ron Heusdens-Michiel Kroesbergen
Jasper Lemmen-Martin Dolfing
Martijn Rentmeester-Roel Boomstra
Frerik Andriessen-Kees Thijssen
Alexander Baljakin-Edwin Twiest
Pim Meurs-Richard Mooser

Ronde 6 - 11-04-2011 om 12:00 uur
Roel Boomstra-Frerik Andriessen
Martin Dolfing-Martijn Rentmeester
Ron Heusdens-Jasper Lemmen
Edwin Twiest-Pim Meurs
Kees Thijssen-Alexander Baljakin
Michiel Kroesbergen-Richard Mooser

Ronde 7 - 12-04-2011 om 12:00 uur
Jasper Lemmen-Michiel Kroesbergen
Martijn Rentmeester-Ron Heusdens
Frerik Andriessen-Martin Dolfing
Alexander Baljakin-Roel Boomstra
Pim Meurs-Kees Thijssen
Richard Mooser-Edwin Twiest

Ronde 8 - 13-04-2011 om 12:00 uur
Roel Boomstra-Pim Meurs
Martin Dolfing-Alexander Baljakin
Ron Heusdens-Frerik Andriessen
Jasper Lemmen-Martijn Rentmeester
Kees Thijssen-Richard Mooser
Michiel Kroesbergen-Edwin Twiest

Ronde 9 - 14-04-2011 om 12:00 uur
Martijn Rentmeester-Michiel Kroesbergen
Frerik Andriessen-Jasper Lemmen
Alexander Baljakin-Ron Heusdens
Pim Meurs-Martin Dolfing
Richard Mooser-Roel Boomstra
Edwin Twiest-Kees Thijssen

Ronde 10 - 15-04-2011 om 12:00 uur
Roel Boomstra-Edwin Twiest
Martin Dolfing-Richard Mooser
Ron Heusdens-Pim Meurs
Jasper Lemmen-Alexander Baljakin
Martijn Rentmeester-Frerik Andriessen
Michiel Kroesbergen-Kees Thijssen

Ronde 11 - 16-04-2011 om 10:00 uur
Frerik Andriessen-Michiel Kroesbergen
Alexander Baljakin-Martijn Rentmeester
Pim Meurs-Jasper Lemmen
Richard Mooser-Ron Heusdens
Edwin Twiest-Martin Dolfing
Kees Thijssen-Roel Boomstra


 



Vertaal deze site



 

Met dank aan

KNDB

Accon avm

Rabobank

Sanders Puzzelboeken

Bolletje

Visser Hattem B.V.

Everloo & Bakker

PODB

Muziekhuis Souman

Hubo Zwerus

Blok projectsoffering

Forbo

Ventilex

Eye-T webdesign uit Heerde

Imtech

Ellen4biz